Garance spokojenosti

Těší nás, že jste si vybrali z nabídky produktů Kvetu. Z vlastní zkušenosti víme, že každá kosmetika se musí nejprve vyzkoušet. Protože chceme, aby si od nás každý zákazník odnesl to nejlepší co vyhovuje jeho potřebám, nabízíme možnost nám kosmetiku vrátit do 14 dnů od zakoupení a my vám vrátíme peníze. Nemusíte tak mít obavy, že vám kosmetika nesedne.

Vaše Kvetu 

Kdo jsme?


Jsme milovníci přírody. A záleží nám na tom, jak s ní zacházíme. Věříme, že každý z nás by měl začít sám u sebe, a proto se snažíme s pokorou přijímat, co nám příroda nabízí. Tak vznikla naše značka KVETU, čistě přírodní péče o tělo, která čerpá z těch nejzákladnějších, nejkvalitnějších a nejověřenějších zdrojů. Pokožka, která je vyživována čistou přírodou, je totiž vždy v rozkvětu. 

Kvetu - rakytník

Jaké používáme suroviny?

Všechny suroviny, které používáme, jsou čistě přírodní a šetrné pro pokožku v každém věku. V každé lahvičce KVETU je tak opravdu to nejkvalitnější, co příroda nabízí. Vyhýbáme se zbytečným chemickým procesům, používáme ekologická balení a vždy volíme šetrnější a ekologičtější cestu, i když je složitější a vyžaduje trpělivost. Věříme, že na kvalitu je třeba si počkat. Podporujeme ekologické projekty a snažíme se skrze naši kosmetiku pomoci rozkvést všem místům v České republice.

Více o našich projektech najdete zde.

Kde čerpáme inspiraci?

Jakožto rodáci z Františkových Lázní máme hluboký vztah k lázeňským procedurám, k péči o tělo i duši. S pomocí rodiny a přátel tak vznikl i nápad založit značku, která bude symbolem lázeňství. Která přinese relaxaci, odpočinek, kvalitní péči a v neposlední řadě bude cenově dostupná. Protože si myslíme, že malé lázně si ve své koupelně zaslouží každý.