Malá značka velké poslání

Kvetu je česká řemeslná značka, která vyrábí produkty ručně a v malých sériích. S důrazem na čistě přírodní suroviny, zelené aktivní látky a udržitelnost. Vytváření moderních receptur se stalo naší posledlostí. V srdci ale zůstáváme idealisté, kteří vše, co posílají do světa, chápou jako příležitost ke změně.

Kvetu - rakytník

Jaké používáme suroviny?

Všechny suroviny, které používáme, jsou čistě přírodní a šetrné pro pokožku v každém věku. V každé lahvičce Kvetu je tak opravdu to nejkvalitnější, co příroda nabízí. Vyhýbáme se zbytečným chemickým procesům, používáme ekologická balení a vždy volíme šetrnější a ekologičtější cestu, i když je složitější a vyžaduje trpělivost. Věříme, že na kvalitu je třeba si počkat. Podporujeme ekologické projekty a snažíme se skrze naši kosmetiku pomoci rozkvést všem místům v České republice.

Kdo jsme?

Jsme milovníci přírody. A záleží nám na tom, jak s ní zacházíme. Věříme, že každý z nás by měl začít sám u sebe, a proto se snažíme s pokorou přijímat, co nám příroda nabízí. Tak vznikla naše značka Kvetu, čistě přírodní péče o tělo, která čerpá z těch nejzákladnějších, nejkvalitnějších a nejověřenějších zdrojů. Pokožka, která je vyživována čistou přírodou, je totiž vždy v rozkvětu. 

  • Udržitelnost je naší prioritou

    Kvalita a udržitelnost mohou jít ruku v ruce. Do našich produktů nepřidáváme nic zbytečného, a stejně tak přistupujeme i k materiálům, které využíváme při výrobě a balení. V objednávce na vás nečekají zbytečné plasty ani příliš mnoho papírových obalů či letáků. Pro výplň našich krabic používáme pouze 100% rozložitelnou výplň z kukuřičného škrobu.

  • Výrobu bereme zodpovědně

    Velké věci vznikají v malém. Naše produkty vyrábíme v malých sériích, které pravidelně doplňujeme. Všechny jsou navržené a vyráběné v Česku, od původní receptury až po minimalistický finální vzhled. Díky menší výrobě nám každý produkt doslova projde pod rukami, abychom mohli kontrolovat jeho kvalitu.

  • Testováno na lidech

    V naší společnosti se zavazujeme k tomu, že naše produkty nejsou testovány na zvířatech. Namísto toho využíváme dobrovolníky, kteří se sami přihlásí k testování produktů. Toto rozhodnutí vychází z našeho přesvědčení, že zvířata si zaslouží respekt a ochranu, a že testování na nich není etické.