Malá značka, velké poslání

Kvetu je česká řemeslná značka, která vyrábí produkty ručně a v malých sériích. S důrazem na čistě přírodní suroviny, zelené aktivní látky a udržitelnost. Vytváření moderních receptur se stalo naší posledlostí. V srdci ale zůstáváme idealisté, kteří vše, co posílají do světa, chápou jako příležitost ke změně.

Kdo jsme?


Jsme milovníci přírody. A záleží nám na tom, jak s ní zacházíme. Věříme, že každý z nás by měl začít sám u sebe, a proto se snažíme s pokorou přijímat, co nám příroda nabízí. Tak vznikla naše značka Kvetu, čistě přírodní péče o tělo, která čerpá z těch nejzákladnějších, nejkvalitnějších a nejověřenějších zdrojů. Pokožka, která je vyživována čistou přírodou, je totiž vždy v rozkvětu. 

Kvetu - rakytník

Jaké používáme suroviny?

Všechny suroviny, které používáme, jsou čistě přírodní a šetrné pro pokožku v každém věku. V každé lahvičce Kvetu je tak opravdu to nejkvalitnější, co příroda nabízí. Vyhýbáme se zbytečným chemickým procesům, používáme ekologická balení a vždy volíme šetrnější a ekologičtější cestu, i když je složitější a vyžaduje trpělivost. Věříme, že na kvalitu je třeba si počkat. Podporujeme ekologické projekty a snažíme se skrze naši kosmetiku pomoci rozkvést všem místům v České republice.

Kde čerpáme inspiraci?

Jakožto rodáci z Františkových Lázní máme hluboký vztah k lázeňským procedurám, k péči o tělo i duši. S pomocí rodiny a přátel tak vznikl i nápad založit značku, která bude symbolem lázeňství. Která přinese relaxaci, odpočinek, kvalitní péči a v neposlední řadě bude cenově dostupná. Protože si myslíme, že malé lázně si ve své koupelně zaslouží každý. 

"Všechny naše přírodní a cruelty-free produkty jsou vyrobeny z mimořádně jemných a účinných aktivních látek, které nedráždí pokožku a nejsou toxické pro naše tělo a planetu."